Záruční a pozáruční servis elektrických vozíků a skútrů - LPN mobility voziky a skutry za nejlepší ceny

+420 774 137 060
Přejít na obsah

Záruční a pozáruční servis elektrických vozíků a skútrů

Máte poruchu na elektrickém vozíku? Zavolejte nám nebo napište. Náš odborný technik ochotně pomůže vyřešit Váš problém, a navede Vás či Vaše rodinné příslušníky na způsob odstranění závady. Veškeré technické poradenství je zdarma jako součást zákaznického servisu. A pokud se závadu nepodaří odstranit přes telefon či e-mail, přijedeme na servis přímo k Vám domů. Technické závady menšího rozsahu řešíme přímo na místě. Rozsáhlejší opravy provádíme v našem specializovaném technickém středisku.

Kromě oprav poskytujeme originální náhradní díly pro tříkolové a čtyřkolové elektrické skútry a invalidní vozíky. Na přání zákazníků zajistíme zátěžové testování baterií. Jsme jediné takto specializované servisní středisko v České republice.


Originální náhradní díly

Poskytujeme kompletní sortiment příslušenství a náhradních dílů. Nabízíme duše i pláště pro případ defektu a opotřebení kol, praktická zpětná zrcátka i klíče pro montáž příslušenství. Pro lepší manipulaci a přepravu invalidních elektrických vozíků nabízíme také nájezdní plošiny. V nabídce máme skládací plošiny, které vynikají výbornou skladovatelností.

Poskytujeme náhradní baterie, zpětná zrcátka, pláště, duše a další originální servisní díly na skútry pro seniory. V naší nabídce naleznete také praktické košíky, držáky na berle, reflexní vesty nebo pláštěnky a další doplňky zvyšující jízdní komfort.

  • Velký výběr doplňků
  • Snadné objednání
  • Rychlé doručení

Náhradní baterie k elektrickým vozíkům

Samostatnou kapitolou jsou náhradní baterie k elektrickým vozíkům a skútrům. Do elektrických vozíků se instalují dvě baterie, které vynikají dlouhou životností. V případě poruchy či ztráty kapacity nabízíme několik typů baterií s různou kapacitou. Dále nabízíme náhradní originální i cestovní nabíječky.Navštivte naše prodejny

Máte zájem o náhradní díly na invalidní vozíky? Zajímá vás cena náhradních baterií? V LPN mobility pořídíte náhradní díly za výhodné ceny! Podrobnější informace o produktech najdete v našem internetovém obchodě. Nebo navštivte naše pobočky LPN mobility, které naleznete ve Zlíně Malenovicích a v Kroměříži. Na pobočkách si vyzkoušíte moderní elektrické skútry, s jejichž výběrem Vám ochotně poradí naši specialisté.
Návrat na obsah